Novinky

Nominace na Velikonoce

27.03.2024 22:18

V pondělí hrajeme na Tempu (Ve Lhotce 3). Sraz ve 13:15. Nominace: Kuba A., Balda, Teo, Sam F., Honza, Matěj, Albert. Miky, Sam M., Neubi, Tomáš P. (dle zdravotního stavu), Viktor, David, Andrej, Milan, Maksym K.

V pátek hrají muži B na JM Chodov, sraz 14:30. Nominace: Balda, Viktor.

Vršovice - Zličín 0:3 (0:1)

24.03.2024 16:16

Potupná porážka po hanebném výkonu doma s posledním mužstvem tabulky. Zápas, na nějž budeme chtít všichni co nejdříve zapomenout...

Nominace na neděli

21.03.2024 20:52

V neděli hrajeme na UMT Slavie proti Zličínu. Sraz na Slavii v 9:00. Nominace: Kuba A., Balda, Teo, Štěpán, Honza, Matěj, Dan, Tomáš J., Miky, Neubi, Viktor, Čenda, David, Andrej, Milan.

Nominace na muže B: Balda, Matěj + Sam F. (i muži A).

Zbraslav – Vršovice 3:3 (2:1)

16.03.2024 19:20
Vstup do přeboru byl spíše zklamáním, přestože druhý poločas jsme odbojovali a vydřeli aspoň bod. Remíza je zasloužená, v první půlce byla Zbraslav lepší, ve druhé my. Zápas se nám bohužel nepodařilo překlopit na svou stranu, přestože jsme nakonec k tomu měli docela blízko.

Úplný začátek zápas nebyl z naší strany špatný, šlo spíše o takové oťukávání. Ale po pěti minutách začal soupeř pomalu, ale jistě ovládat hru, zejména díky vyhraným soubojům, lepšímu pohybu a kontrům po stranách hřiště. Do třicáté minuty jsme se štěstím tlaku odolávali, ale nakonec po asi sedmém rohu Zbraslav zaslouženě vedla. Místo toho, aby nás tento políček probudil, tak jsme spali dál a o minutu později to bylo o dvě branky. Chtěl jsem na hřiště hodit ručník, ale nemohl jsem, tak jsem alespoň prostřídal pravou stranu, kde jsme hořeli nejvíce. Střídáni mělo minimálně psychologický efekt, ale jak David, tak Andrej své role v následujícím průběhu zápasu splnili, což bylo klíčové pro konečný výsledek. Navíc se nám podařilo dát gól do šatny, když se ve vápně prosadil Tomáš.

Ve druhé půli naštěstí nastoupilo mentálně jiné mužstvo, musím pochválit kluky z lavičky, že se také zapojili. Tým začal šlapat, přidali jsme na důrazu a rázem jsme byli lepším týmem. První šance sice zůstaly nevyužity, ale věděl jsem, že když vydržíme, tak tam něco spadne. To se také stalo a v 66. minutě Balda šťastně srovnal. Zbraslav sice tahala za kratší konec, ale její protiútoky byly velmi nebezpečné, o pět minut později šla bohužel opět do vedení. Měli jsme ještě dvacet minut a ty jsme naštěstí využili dobře. Důraz a snaha sice občas byly za hranou, ale za ty žluté karty tentokrát peskovat nebudu, také díky nim jsme si získali respekt v soubojích, což nám pomáhalo (za posledních dvacet minut jsme dostali čtyři žluté, celkem šest). A zvýšený důraz nám tak pomohl srovnat šest minut před koncem, když Balda hezky využil šanci střelou na vzdálenější tyč. Skvěle Baldo, tvoje góly tým potřebuje! Minutu před koncem byl ještě faulován David před šestnáctkou a Tomáš vystřihl pěknou střelu za zeď, bohužel gólman ji čekal a vytáhl ji z brány. Potom už to bylo v nastavení plné nervozity a otáčení hry, když i Zbraslav chtěla doma vyhrát, ale k ničemu to nevedlo.

Celkově za mě zklamání, čekal jsem lepší výkon i výsledek, částečnou omluvou může být terén, několik měsíců jsme nehráli na trávě, která navíc byla ve velmi špatném stavu. Hrací plocha ale byla stejná pro obě mužstva a v prvním poločase jsme z mého pohledu selhali a na své možnosti podali podprůměrný výkon. Doufám, že se příští neděli předvedeme proti Zličínu v lepším světle. Klíčové je, abychom se zase sešli v konkurenceschopné sestavě včetně lavičky a abychom na hřišti nechali všechno.