Tempo - Vršovice 7:1 (3:0)

01.04.2024 21:17

Na soupeře jsme nestačili, ale výsledek je až moc krutý. Dokonce bych řekl, že prvních dvacet minut jsme byli lepší, přesto jsme prohrávali 2:0, dvě střely na naši bránu, dva míče v naší síti, ostatně efektivita soupeře zdobila po celý zápas. Po druhé brance soupeř převzal iniciativu a do poločasu zvýšil na rozdíl tří gólů. Druhý poločas jsme zase začali docela dobře, ale když prakticky za zápas nevystřelíte na bránu, nemůžete pomýšlet na dobrý výsledek. Naši snahu definitivně ukončil čtvrtý gól v 70. minutě, pak už se jen dohrávalo, bohužel jsme dostali další tři góly, z toho dvě po hrubkách Neubiho. Gól jsme dali z centru, který poslal Sam na bránu a Albert ho jen lehce tečoval.

Rozdíl proti minulému utkání byl v tom, že soupeř měl robotickou kvalitu, rychle si to dával a měl výborný pohyb. Se Zličínem jsme hráli hůř a dnešní výkon by možná stačil na body. Měli jsme slušné pasáže, ale abychom měli naději na dobrý výsledek, museli bychom kvalitu výkonu udržet devadesát minut a ne jen zhruba třicet. Bohužel nám ujel vlak a pořád se vzdaluje... Nebudeme si nic nalhávat, hrajeme o záchranu a potřebujeme ještě nějaké body. Musíme se pokusit je získat už v neděli doma se Zburem.

P.S. Jediná šance je víc trénovat. Pořád nás chodí málo...